درباره ما

تیم پارس اینفوتک متشکل از جمعی از متخصصین کار آزموده و با تجربه در حوزه های فناوری اطلاعات، طراحی، برندینگ، تبلیغات و تجارت الکترونیک است. کارشناسان ما با چیزی در حدود یک دهه فعالیت در شرکت ها و صنایع داخلی؛ مشاوره و مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات و برندینگ را عهده دار بوده اند و تجربیات گران بها و ارزشمندی را کسب نموده اند.

تیم پارس اینفوتک در روزهای پایانی سال ۱۳۹۲ فعالیت تخصصی خود را به طور رسمی آغاز نموده است.

شناخت بیشتر فناوری های جدید می تواند زندگی افراد را تحت تاثیر قرار داده و به نوعی متحول کند، آشنایی با زندگی کارآفرینان و افراد موفق و نحوه چگونگی کار آن ها بسیار جالب است و می تواند باعث پیشرفت و ایجاد مسیر جدیدی برای دیگر افراد علاقمند به این حوزه باشد. امروزه کسب و کارهای اینترنتی بواسطه دانش و فناوری های جدید متحول شده اند و بازارهای جدیدی را بوجود آورده اند. از این رو ما بیش از این تاخیر را جایز ندانستیم و تصمیم گرفتیم برای بالا بردن سطح علمی مخاطبین خود، رفاه و راحتی آنها دست به کار شویم و فعالیت خود را در فضای مجازی ارتقا بخشیم. در این راه از شما هموطن گرامی تقاضا داریم که ما را در انجام این وظیفه خطیر یاری نمایید و لذا برای تحقق بخشیدن اهدافمان که چیزی جز آسایش و راحتی برای تمامی هم میهنان عزیزمان در سراسر گیتی نیست؛ و همچنین بهبود هر چه بیشتر عملکرد ما صبور باشید.

سیستم مدیریت محتوی سایت به منظور بالابردن سطح کیفی، دسترسی هرچه بهتر کاربران و همچنین سرعت عمل بالا تحت سیستم مدیریت محتوی محبوب و قدرتمند وردپرس ارائه می گردد.

پارس اینفوتک به چه معناست؟

پارس اینفوتک از دو کلمه تشکیل شده است. قسمت اول پارس؛ نام اقوام و ملت‌های آریایی که به دشت ها و بلندی‌های ایران کنونی مهاجرت کرده و امپراتوری پارس را تشکیل دادند که برابر با نام ایران است. قسمت دوم اینفوتک؛ کوتاه شده نام لاتین فناوری اطلاعات (Information Technology) که موضوع اصلی فعالیت سایت می باشد، و در واقع هرگونه فعالیتی که در حوزه های جمع‌آوری، ذخیره‌سازی، پردازش، حفاظت، انتقال و نمایش اطلاعات کاربرد داشته باشند؛ در این سایت به صورت تخصصی توسط تیم قدرتمند و ایرانی پارس اینفوتک مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *